POLE DANCE

Pole Dance (taniec na rurze) to dyscyplina, która opiera się na tańcu z elementami ćwiczeń gimnastycznych i akrobatycznych. Istnieje wiele różnych odmian zajęć pole dance. Zajęcia prowadzone są na rurce obrotowej i zakręconej (statyk). Pole dance poprawia sprawność fizyczną, umiejętność delikatnego poruszania się, wysmukla, modeluje ciało, wzmacnia mięśnie oraz kręgosłup. Kształtuje plecy, barki, brzuch, uda, łydki oraz wzmacnia wszystkie mięśnie przykręgosłupowe. Dodatkowo taniec na rurze ma pozytywny wpływ na naszą samoocenę i pomaga w odkrywaniu własnej kobiecości.
Pole dance jest dla każdego, bez względu na wiek. Osoby te nie mogą mieć przeciwwskazań do treningu z obciążeniem własnego ciała. Po pewnym czasie zauważysz niesamowite rezultaty w postaci coraz to nowszych figur, które będziesz w stanie wykonać i łączyć z płynnymi przejściami między nimi.
Prowadzimy zajęcia głównie dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic na 4 poziomach zaawansowania: INTRO, BASIC, MEDIUM, ADVANCED oraz KIDS (pole dance dla dzieci). Intro jest wprowadzeniem do stylu pole dance. Na tym poziomie nauczysz się chwytów, wejść na rurkę oraz podstawowych figur. Poziom Basic łączy ze sobą podstawowe figury tworząc combosy z płynnymi przejściami. Na poziomie medium nauczysz się figur odwróconych i zaawansowanych przejść. Na poziomie advanced uczysz się zaawansowanych combosów oraz figur. Na każdym z poziomów prowadzony jest zarówno spin i statyk.