EXOTIC

POLE EXOTIC to kobieca, sensualna odmiana stylu Pole dance. Styl tańca odbiega od klasycznego pole dance trenując go w charakterystycznych wysokich szpilkach na platformie. To przede wszystkim taniec kobiecości, w którym chcemy pokazać piękno i wdzięk bazując głównie na floorwork’u. Styl ten angażuję wszystkie mięśnie, poprawia koordynację ruchową, dodaje pewności siebie oraz kształtuję sylwetkę. Ważna jest płynność, uczymy się gracji, rytmu i czucia muzyki ciałem. Rozpoczynając naukę nie trzeba być wytrenowanym i silnym, te rzeczy przyjdą z czasem regularnych treningów i ćwiczeń.
Charakterystyczne szpilki na platformie ułatwiają wykonywanie niektórych figur i choreografii (obroty i figury na czubkach butów). Nie trzeba od razu kupować butów. Można spróbować tego stylu trenując na boso jednak niezbędnym elementem są ochraniacze na kolana.
Prowadzimy zajęcia z exotic dance przede wszystkim dla mieszkańców miasta Bydgoszcz. Do naszego studia docierają przede wszystkim mieszkańcy takich dzielnic jak: Szwederowo, Błonie, Wzgórze Wolności, Wyżyny, Glinki, Centrum, Bartodzieje, Leśne, Czyżkówko, Miedzyń. Zajęcia przeznaczone są dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są na poziomie OPEN.